5 вересня об 11 год. в Центрі народних ремесел для дітей та юнацтва відбудеться День відкритих дверей. В програмі заходу заплановано: виставку декоративно-прикладного мистецтва робіт дітей та керівників студій, майстер-класи з дереворізьблення, лозоплетіння, художньої обробки шкіри, ознайомлення з роботою студій та їх керівниками. Центр народних ремесел для дітей та юнацтва створено 1996 року, як структурний підрозділ ОНМЦКіМ. Метою Центру є проведення навчально-виховної і практичної роботи по відродженню, розвитку і широкої популяризації народних ремесел. Щороку Центр відвідують близько 100 учнів, які протягом року беруть активну участь в різноманітних міських, обласних, всеукраїнських, міжнародних конкурсах та виставках декоративно-прикладного мистецтва. У Центрі ремесел можна досконало оволодіти майстерністю ліплення з глини, лозоплетіння, вишивки, бісероплетіння, різьблення по дереву, виготовлення народних музичних інструментів, художньої обробки шкіри. Завітайте до нас і ви в цьому переконаєтесь. Навчання в студіях здійснюють досвідчені керівники-майстри, переважно члени НСМНМУ, учасники та переможці всеукраїнських та зарубіжних виставок-конкурсів. Наша адреса: м.Чернігів, вул.Толстого, 116. тел. 4-81-99. Інформацію підготувала: провідний методист ОНМЦКіМ Надія Заваліна.
|