Чернігівський обласний центр народної творчості



Головна » 2024 » Червень » 26 » Оголошено переможців обласного дитячого конкурсу-виставки декоративно – прикладного і образотворчого мистецтва «Мистецький погляд - 2024»
Оголошено переможців обласного дитячого конкурсу-виставки декоративно – прикладного і образотворчого мистецтва «Мистецький погляд - 2024»
13:18
Згідно планів роботи КЗ «Обласний центр народної творчості» ЧОР, 25 червня відбувся обласний дитячий конкурс-виставка декоративно – прикладного і образотворчого мистецтва «Мистецький погляд - 2024»
Ми вдячні керівникам гуртків та студій, які організували доставку робіт на конкурс з усіх куточків області. Найактивнішими цьогоріч виявились: Макіївська с/р, Новошляхівський СБК, Киїнська с/р, Линовицьуий ліцей, Тупичівський ліцей, Бережівський ліцей Парафіївської селищної ради, Чернігівський обласний центр науково- технічної творчості учнівської молоді.
Студія " Палітра" (керівник Наталія Пильцова Михайло - Коцюбинської територіальної громади) надали найбільше робіт для конкурсу.

Оцінювало роботи конкурсантів поважне журі у складі фахівців ОЦНТ: Наталія Войстрикова , Маріанна Ваценко, Надія Заваліна, Тетяна Пискун - методист центру науково - технічної творчості, Євген Силко - кандидат педагогічних наук, доцент кафедри мистецьких дисциплін Національного університету "Чернігівський колегіум" імені Т. Г. Шевченка.

Всього подано на конкурс 128 робіт.
Журі визначило переможців обласного дитячого конкурсу-виставки декоративно – прикладного і образотворчого мистецтва «Мистецький погляд- 2024» а саме:

Молодша вікова категорія (5-8 років) Номінація: «Образотворче мистецтво Живопис»
1-місце:Дудник Марія(8р) «Моя улюблена іграшка». Студія «Палітра», викладач Пильцова;
2-місце: Дудник Марія(8р) «Гармонійний пейзаж». Студія «Палітра», викладач Пильцова;
3-місце: Красько Даніїл (7р.) «Смугастий натюрморт». Михайло-Коцюбинська мистецька школа, викладач Пильцова Н.В.

Середня вікова категорія (9-12 років). Номінація: «Образотворче мистецтво. Живопис»
1місце: Бабич Альона (10р.) «Україна сильна вірою». Михайло-Коцюбинська мистецька школа;
2 місце: Кравченко Поліна (9 р.) «Тихий український вечір». Михайло-Коцюбинська мистецька школа, викладач Пильцова Н.В.;
3 місце: Ярощук Аліна (12р.) «Дама замріяна». Михайло-Коцюбинська мистецька школа, викладач Пильцова Н.В.

Старша вікова категорія (13-16 років). Номінація: «Образотворче мистецтво «Живопис».
1 місце:Мельниченко Аріна (13р.) «Червона гамма в натюрморті»
Михайло-Коцюбинська мистецька школа, викладач Пильцова Н.В.;
2 місце: Косовець Неля (15р.) «Дама замріяна».
Михайло-Коцюбинська мистецька школа, викладач Пильцова Н.В.;
3 місце: Шило Валерія (15р.) «Червоні яблука». Михайло-Коцюбинська мистецька школа, викладач Пильцова Н.В.;
3 місце: Рибкіна Вікторія (13р.) «Качка мандаринка». Киїнський ліцей імені Костянтина Светенка.

Молодша вікова категорія (9-12р) номінація «ДПМ. Народна лялька»

1 місце: Курило Аліна (8 р) «Маленька дівчинка». Новошляхівський СБК;
1 місце:Кульбака Владислава (10р) «Калина». Новошляхівський СБК, гурток «Умілі ручки»;
2 місце: Козачухно Анастасія (11р) «Вишенька». Новошляхівський СБК, гурток «Умілі ручки»;
3 місце: Нетоля Анастасія (10р.) «Берегиня роду». КЗ «Тупичівський ліцей» Тупичівської с/р.

Старша вікова категорія (13-16р) номінація: ДПМ. Народна лялька.

1 місце: Шостак Поліна «Берегиня України». Трисвятськослобідський ліцей ім. Наталії Александрової Киїнська сільської ради;
2 місце: Тисевич Максим (13р) «Дівчина з червоною торбинкою». Новошляхівський СБК, гурток «Умілі ручки»;
3 місце: Гонтарук Діана «Берегиня» Краєзнавчий гурток «Сузір’я» Линовицького ліцею, (с/р с. Линовиця) ;
3 місце: Боблян Маргарита «Захисниця». Краєзнавчий гурток «Сузір’я» Линовицького ліцею, (с/р с. Линовиця).

Середня вікова категорія (9-12р) номінація: ДПМ. Тістопластика.

1 місце: Морозенко Анна (9р.) «Великодня пташка». Чернігівський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді;

2 місце:Пчольник Вероніка (11р.) «Український садочок-райський куточок». Рівчак-Степанівський ліцей Макіївської с/р.

Старша вікова категорія (13-16років) номінація: ДПМ. Інші техніки виконання.
1 місце: Ждан Вероніка «Букет Перемоги». Рівчак-Степанівський ліцей Макіївської с/р.

Середня вікова категорія (13-16років) номінація: ДПМ. Вироби з природних матеріалів.
2 місце: Кулик Олександра «Лісова красуня». Бережівський ліцей Парафіївської селищної ради.

Молодша вікова категорія (5-8 років) номінація: Колаж.

1 місце: Белоус Таісія (7р.) «Веселі букети». Студія «Палітра», викладач Пильцова Н.В.;
2 місце: Дудник Бажена (6р.) «Ніч опускається на місто». Студія «Палітра», викладач Пильцова Н.В.;
3 місце:Йовенко Софія (8р.) «Моя кімната за вікном». Студія «Палітра», викладач Пильцова Н.В.

Середня вікова категорія (9-12 років). Номінація: Колаж.

1 місце: Литвиненко Максим (10р.) «Дороги нічного міста». Михайло-Коцюбинська мистецька школа, викладач Пильцова Н.В.;
2 місце: Старожилова Вероніка (9р.). «Кіоск подарунків». Студія «Палітра», викладач ПильцоваН.В.;
3 місце: Козинець Марія (9р.) «Веселі клоуни». Студія «Палітра», викладач Пильцова Н.М.

Молодша вікова категорія (5-8 років). Номінація: Графіка
.
1місце:Басенко Василина (8р.) «Моя маленька пташка». Студія «Палітра», викладач Пильцова Н.В.;
1 місце: Панченко Аліна (7р.) «Ніч за вікном». Михайло-Коцюбинська мистецька школа, викладач Пильцова Н.В.;
2 місце: Кушніренко Єлізавета (7р.) «Мої пасочки». Студія «Палітра», викладач Пильцова Н.В.;
2 місце: Дудник Марія (8 р.) «Великодній натюрморт». Студія «Палітра», викладач Пильцова Н.В.;
3 місце: Красько Даніїл (7 р.). «Обід жирафи». Михайло-Коцюбинська мистецька школа, викладач Пильцова Н.В.
3 місце: Білоус Таїсія (7р.) «Веселий метелик». Студія «Палітра», викладач Пильцова Н.В.

Середня вікова категорія (9-12р.). Номінація: Графіка.
1 місце: Шолом Вадим (12р.) «Український край у піснях оспіваних». Михайло-Коцюбинська мистецька школа, викладач Пильцова Н.В.;
1 місце: Ярушенкова Аріна (9р.) «Мій улюблений котик». «Студія «Палітра», викладач Пильцова Н.В.;
2 місце: Руцька Софія (12р.) «Ахроматичний натюрморт». Студія «Палітра», викладач Пильцова Н.В.;
2 місце: Харченко Валерія (12р.) «Життя котиків». Михайло-Коцюбинська мистецька школа, викладач Пильцова Н.В.;
3 місце: Кравченко Поліна (9р.). «Космічні простори». Михайло-Коцюбинська мистецька школа, викладач Пильцова Н.В.;
3 місце: Жовнір Карина (10 р.) «Янгольська молитва за місто». «Студія «Палітра», викладач Пильцова Н.В.

Старша вікова категорія (13-16 років). Номінація: Графіка.
1 місце: Овсюк Анастасія (13р.) «Натюрморт з флористикою». Студія «Палітра», викладач Пильцова Н.В.;
2 місце: Сердюк Ольга (14 р.). «Різдвяний вечір». Михайло-Коцюбинська мистецька школа, викладач Пильцова Н.В.;
3 місце: Сердюк Ольга (14 р.). «Дракон». Михайло-Коцюбинська мистецька школа, викладач Пильцова Н.В.;
3 місце: Лугіна Поліна (13р.) «Ангел сумує». Михайло-Коцюбинська мистецька школа, викладач Пильцова Н.В.


Категорія: Регіональні заходи | Переглядів: 21 | Додав: lena | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
avatar

Переклад

Інформація

Календар

«  Червень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Пошук

Форма входу

Вітаю Вас Гість


Фестивалі

фестиваль "Поліське Коло"
фестиваль "Київська Русь"
фестиваль "Київська Русь"

Статистика

О.Майшев © 2024 | Чернігівський обласний центр народної творчості.